Mobilna wulkanizacja

Szybki dostęp do Internetu sprawił, że w mgnieniu oka możesz zdobyć niemalże każdą rzecz i usługę. Skoro więc bez przeszkód zamówisz taksówkę, dlaczego by nie zamówić również mobilnej wymiany opon? Tym bardziej, że działamy w promieniu 80 km od Myślenic. W tym obszarze jesteśmy w stanie dojechać w krótkim czasie we wskazane przez Ciebie miejsce. Jedziesz na wakacje w góry i w nieoczekiwanym momencie „łapiesz kapcia”? Żaden problem. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym pracownikiem i podasz swoją lokalizację.
Nasz mobilny serwis opon porusza się w okolicach Myślenic i Rabki-Zdroju. A jak działamy? Otóż we wskazane miejsce i o ustalonej godzinie przyjeżdżamy do klienta pojazdem wyposażonym m.in. w sprężarkę powietrza i montażownicę. Demontażem kół i wymianą opon na felgach zajmuje się zawsze zawodowy wulkanizator (osoba ta wyważa opony i ponownie je montuje). Zaletą współpracy z naszą firmą jest profesjonalna obsługa. Klient może być pewien, że wulkanizator poprawnie dopasuje ciśnienie do ogumienia.

Wymiana opon o każdej porze

Z usługi mobilnej wymiany opon możesz skorzystać o każdej porze dnia i nocy, bez względu na panującą pogodę. Jeżeli po zdiagnozowaniu stanu ogumienia wulkanizator uzna, że naprawy nie można dokonać na miejscu, wtedy zabezpieczy Twoje auto i zabierze oponę, felgę lub jedną i drugą do warsztatu. Po naprawie przywiezie koło i ponownie je zamontuje.
Mobilne usługi wulkanizacyjne polecamy każdemu, kto chce szybko naprawić awarię i jednocześnie nie ma czasu czy możliwości, by odholować auto do serwisu stacjonarnego. Naszymi klientami są m.in. rodziny i grupy przyjaciół, którym w trakcie wyjazdu nieoczekiwanie zepsuło się auto. Ofertę kierujemy również do kierowców, którzy nie mają narzędzi potrzebnych do wymiany i naprawy kół albo po prostu nie wiedzą, jak samodzielnie wykonać tę czynność.

Serwis 24h